Kredyt bez zdolności kredytowej – gdzie dostanę?

kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej-gdzie

Bank odmówił ci udzielenia kredytu? Nie składaj wniosków do kolejnych, które będą wysyłać zapytanie do Biura Informacji Kredytowej… Każdy wniosek obniża twoją wiarygodność kredytową. Zamiast biegać po placówkach bankowych, pomyśl o szybkiej pożyczce bez zdolności. Podpowiadamy, jakie firmy udzielają takich pożyczek.

Jak pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej?

Bank, udzielając kredytu, musi mieć pewność, że będziesz w stanie spłacić go na czas. Dlatego, jeśli ma jakąkolwiek wątpliwość co do twojej wiarygodności finansowej, to może odrzucić twój wniosek. Nie warto zatem liczyć na kredyt w banku bez zdolności kredytowej. Jeśli nie masz stałego dochodu lub posiadasz opóźnienia w spłatach, zgłoś się po pomoc do firmy pożyczkowej, która bez problemów powinna udzielić ci pożyczki bez sprawdzania twojej historii kredytowej.

Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że udzielenie pożyczki osobie, która nie posiada zdolności kredytowej to duże ryzyko dla parabanku. Dlatego firmy, które posiadają tego typu usługi, próbują się dodatkowo zabezpieczyć, np. zwiększając oprocentowanie.

Pożyczka bez zdolności kredytowej w Credilo

Firma Credilo pojawiła się na rynku pożyczkowym stosunkowo niedawno i trzeba przyznać, że oferuje całkiem korzystne warunki kredytowania. Cały proces ubiegania się o pożyczkę w tej firmie odbywa się przez internet, niewymagane są żadne papierowe dokumenty, ani zaświadczenia o zatrudnieniu. Dlatego Credilo to dobry sposób na uzyskanie szybkiej gotówki przez osoby, które nie mają zdolności kredytowej. Darmowa pożyczka sięga tam 1200 złotych, z kolei pożyczki bez BIK można zaciągnąć do 3500 złotych z maksymalnie 30-dniowym okresem spłaty.

Kredyt bez zaświadczeń w Ferratum Bank

Ferratum Bank to jednostka zależna Grupy Ferratum, która posiada licencję instytucji bankowej Komisji Nadzoru Finansowego Malty. Ta firma cieszy się dość dobrą opinią klientów, a kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej jest tam dostępny właściwie od zaraz. Czym jeszcze charakteryzuje się ta firma? Weryfikacją klienta bez przelewania grosza, a także darmową chwilówką dla nowych klientów do 2000 złotych. A jak wypełnić wniosek w Ferratum? Wystarczy mieć przy sobie ważny dowód osobisty, numer konta bankowego i numer telefonu.

Pożyczka z gwarantem w Rapida Money

Rapida to polska firma pozabankowa, która znana jest z tego, że udziela pożyczek osobom, które nie posiadają pozytywnej historii kredytowej. W jej ofercie dostępna jest pożyczka z gwarantem, która jest dobrym sposobem na uzyskanie gotówki przez osoby nieposiadające zdolności kredytowej. To zobowiązanie długoterminowe, zaciągane na maksymalną kwotę 25000 złotych. Na spłatę takiej pożyczki masz od 12 do nawet 60 miesięcy!

To tylko część firm, które oferują pożyczki dla zadłużonych, na rynku można znaleźć ich o wiele więcej. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, zacznij od sprawdzenia aktualnych rankingów i porównywarek. W ten sposób dopasujesz pożyczkę do swoich indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *